Akdeniz bölgesindeki 9 milli parktan birisi olan ve ülkemizin en popüler rafting alanı olan Köprülü Kanyon Milli Parkı’nda Rafting heyecanı!

Alanya’nın eşsiz manzarasını kuş bakışı görüp, rüzgarı ve özgürlüğü sonuna kadar hissedebileceğiniz uçuş deneyiminin ardından ünlü Kleopatra Plajı’na inip kendinizi mavi sulara bırakabilirsiniz. Adrenalin dolu unutulmaz bir Yamaç Paraşütü deneyimi.

Tesisimize 10 dakika mesafedeki Syedra Antik Kenti’nde at sırtında gezinti. Alanya ormanlarının yeşili ve denizin mavisinin eşsiz uyumunu at sırtında seyretmek için At Binme turları.

Akdeniz’in benzersiz su altı güzelliklerin keşfedip, Caretta Caretta kaplumbağalarının doğadaki yaşam serüvenlerine şahit olabileceğiniz Scuba Diving (Tüplü Dalış) deneyimi.

-Toros Dağları’nın ormanlarla kaplı eteklerinde, zorlu bir parkurda eğlence dolu ATV safari.

Sedir Park’a 35 km. mesafedeki Antiocheia ad Cragum Antik Kenti’ni keşfedip, 2 bin yıllık Roma dönemi mozaiklerini görebileceğiniz, yöre halkının delik deniz olarak adlandırdığı benzersiz koyda denize girebileceğiniz Antiocheia ad Cragum Antik Kenti Gezisi.

Ayrıca Alanya ve Gazipaşa’da gezip görülmeye değer tarihi bölgelerden diğer bazıları :

 

Gazipaşa

Koru doğal havuzlar, Selinti Antik Kenti, Lamus Kenti (Adanda Kalesi), Nephelis (Muzkent), İotape Antik Kenti, Bıçkıcı manastırı, Cestrus (Macar Öreni) ve dahası…

 

Alanya

Alanya Kalesi, Kleopatra Plajı, Selçuklu Tershanesi, Alara Han, Dimçayı, Sapadere Kanyonu, Dim Mağarası, Kızıl Kule, Damlataş Mağarası, Alanya Arkeoloji Müzesi, Cüceler Mağarası, Syedra Kalesi, Seyir Terası ve dahası…