Kahvaltı

Mevsimine göre değişmekle birlikte ortalama 25 çeşit üründen oluşan kahvaltımızda yerel ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden bir araya getirdiğimiz ev yapımı & organik ürünler bulunmaktadır.

Sedir Park’a tatil yapmak için geldiğinizi biliyoruz ve bunun için sizin kahvaltı zevkinizi 2 saate sıkıştırmıyoruz. Deniz kenarındaki restorantımızda;

Sabah 8’den Öğlen 11.30’a kadar sıra beklemeden rahatça kahvaltı yapabilirsiniz, Böylece tatilde saat 8’de uyanmak zorunda kalmazsınız :)

Çay Saati

14.00 ile 15.00 arasındaki Çay Saatinde hergün taze olarak hazırlanan tatlı ve tuzlu ürünler bulunmktadır.

* Haziran ve Eylül Ayları Arasındadır.

Akşam Yemeği

 

Kim akşam yemeğini dalga sesleri eşliğinde yemek istemez ki… Sedir Park’ta misafirlerimiz için oluşturduğumuz menüden istediğinizi sipariş edebilirsiniz üstelik ayakta büfe kuyruğu beklemeden

Siz Çorba, Ana Yemek,Tatlı ve İçecek seçiminizi yaparken bizde soğuk mezelerinizi ve salatanızı hazırlıyor olacağız.

Ana Yemek grubunda ; Izgara ve tava balık seçenekleri, Izgara ve soslu tavuk yemekleri, Köfte, Pizza, makarna çeşitleri, hamburger - üstelik el yapımı köfteden =) – ile günlük olarak hazırlanan sebze ve sulu et yemeği çeşitleri ile bir çok yemek alternetifi bulunmaktadır.

Bununla birlikte ana yemeklerde olduğu gibi çorba,tatlı ve meze grubumuzda günlük olarak hazırlanmaktadır.

Gün içerisindeki faliyetlerinizi yarıda bırakıp yemeğe yetişme telaşınızın olmasını istemiyoruz;

Akşam Yemeği Saati; 18.00 – 21.00 

*Haziran- 1 Ekim Arası geçerli olup 1 Ekim Sonrası İçin Lütfen Telefon ile Bilgi Alın

 

Konaklama Konseptleri

 

Oda Kahvaltı: Sadece sabah kahvaltısı bulunmaktadır. Ancak oda kahvaltı konseptinde konaklayan tüm misafirlerimiz gün içerisinde restorantımızdan alakart olarak hizmet alabilir.

 

Yarım Pansiyon +: Sabah Kahvaltısı, Çay saati, Akşam Yemeği ve gün içerisindeki tüm sıcak ve soğuk içecekler konaklama ücretine dahildir.