Yemekler

 

Sedir Park’ta akşam yemekleri; menüden sizin seçiminiz üzerine hazırlanıp masanıza servis edilir. Böylece her öğünde taze yemek yediğiniz gibi büfe kuyruklarında da beklemezsiniz.

Açık Büfelerin aksine menümüzde misafirlerimizi yanıltacak aşırı soslu yada baharatlı sıcak ve soğuk yemek grubu bulundurmuyoruz, Gerçek lezzeti kullandığımız ürünlerle sağlıklı bir şekilde size ulaştırıyoruz. Neredeyse tüm et yemeklerinde kullandığımız bonfile etini  ve sebzeleri komşumuz olan Demirtaş Köyü’nden temin ediyor,balıklarımızı ise günlük olarak sipariş veriyoruz.

Ama tabiki siz yine kendi balığınızı tutmak isterseniz sizin için pişirebiliriz, üstelik denizin hemen kenarındaki restorantımızda bunu oturduğunuz yerden bile yapabilirsiniz :)

Serpme olarak masanıza servis ettiğimiz kahvaltıda ise doğal ve ev yapımı ürünler kullanıyoruz. Kahvaltınızı ev yapımı reçel çeşitlerinin yanında Hatay Zeytini’nden Erzincan Tulum Peyniri’ne kadar mevsimine göre Türkiye’nin dört bir yanından temin edilen ürünler ile hazırlıyoruz. 

Doğayla İç İçe “Huzurlu” Bir Tatil

Muz bahçelerinin ortasında olan Sedir Park’ta betonarme tesislerin aksine sürekli doğa ile temas halinde olacaksınız. Çocuklarınıza hobi bahçelerinde bitkileri ve doğayı anlatabilir, balık tutmayı öğretebilirsiniz, “düşer mi?” korkusu olmadan onlar çimlerin üzerinde oynarken siz verandanızda yada hamağınızda sessizce kitap okuyabilirsiniz. Sedir Park’ta misafirlerimizin gerçekten dinlenmesini istiyoruz;  bunun için yükses ses çıkaran otel aktiviteleri bulunmadığı gibi bahçe villalarımızda ve otel odalarımızda ekstra yalıtım önlemlerimizi de aldık.

Konfor ve Hizmet Kalitesi

Küçük misafirlerimizin böyle bir tatilde televizyon izlemesini istemiyoruz ama biz yine de Smart TV’den Su ısıtıcıya kadar odanızda bulunması gereken her aracı kaliteli markalardan bir araya getidik. Üstelik buna gerçek ortopedik yataklar da dahil.

Sedir Park’ta büyük tesislerin aksine bir butik otelde olması gerektiği gibi hizmet kalitesi çok yüksektir, birşeye ihtiyacınız olduğunda size farklı departmanlara yönlendirmeyiz yada sıralarda bekletmeyiz.

Gerçekten Denize Sıfır Olması ve Sahili

Pek çok otel bu konuda dürüst davranmadığı için misafirlerimizin resimleri görmesine rağmen bize telefonda en çok sorduğu soru denize yakınlığımız. İçimiz rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki Sedir Park denize sıfırdır, Restoranttan bir adım daha attığınızda plajdasınız. Arada yol, köprü gibi herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Bununla birlikte yakın çevremizde plaj işletmesi, otel ve yoğun bir yerleşim alanı olmadığı için plaj ve deniz günün  her saati temizdir.

Sonuç Olarak,

2017 Yılında hizmet vermeye başlayan Sedir Park’ın ilk 3 yılı hem bizim için hemde misafirlerimiz için harika geçti. Küsüratlı rakamlar vermek yerine şunu söyleyebiliriz ki resimlerde gördüğünü veya anlatılanı bulamayan hiç bir misafirimiz olmadı . Pekçok  online platformda 4,5 üstü puan vermeleri ve bizi sevdiklerine tavsiye etmeleri bizler için geçtiğimiz yılların en büyük ödülüydü. 2020 yılı için arttırdığımız hizmet kalitemiz ve geliştirdiğimiz konaklama deneyimimizle hazırız.

“Üstelik Alanya-Gazipaşa Havalimanına Sadece 15 Dakika”